Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi, kadın hastalıkları ve tüp bebek merkezi olarak hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. 740 m2 alan üzerinde yer alan tüp bebek kliniğinde 5 adet hasta odası ve 2 adet tüp bebek doktoru hizmet vermektedir. Merkez özellikle Doğu Anadolu bölgesinde yaşayan çiftler tarafından ziyaret edilmektedir.

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi Tedavileri

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi’nde yapılan tedaviler çiftlerin evlat sahibi olmasına yöneliktir. Çocuk hasreti çeken kişiler bu merkez aracılığı ile tüp bebek, aşılama, hücresel yenileme ve kısırlık gibi tedaviler görebilirler. Merkez aynı zamanda kadın hastalıklarının tedavisi için de önem arz etmektedir.

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi’nde hizmet eden doktorlar aşağıda belirtilmiştir:

 • Doç. Dr. Sinan Özkavukcu – Embriyoloji Direktörü
 • Op. Dr. Zeki Akkum – Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı
 • Uzm. Dr. Filiz Çınar – Anestezi Uzmanı

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi Fiyatları

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi’nin 2023 yılına ait fiyatlandırmaları aşağıdaki şekildedir:

 • 1. deneme ücreti: 53.000 TL
 • 2. deneme ücreti (1. deneme fiyatının %10 indirimli hali)
 • 3. deneme ücreti (2. deneme fiyatının %10 indirimli hali)
 • 4. ve sonraki denemelerde fiyat sabit kalmaktadır.

Yukarıdaki fiyatlar, ilk muayene ücreti, gebelik muayenesi, embriyo dondurma, genetik tarama, rahim dinlendirme, Mikro TESE ve sperm dondurma gibi hizmetleri içermemektedir. Ayrıca, tedavi süresince alınması gereken ilaçlar da fiyatlara dahil değildir. Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi’nden kesin ve güncel fiyat bilgileri almak için doğrudan iletişime geçmeniz önerilir. Bu şekilde daha doğru ve tam bilgi elde edebilirsiniz.

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi Telefonu

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi’nin telefon numarası 0412 229 29 47‘dir. Bahçeci Gruba aynı zamanda 444 39 49 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz.

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi Randevu

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi’nden randevu almak için öncelikle yukarıda paylaşmış olduğumuz telefon numaralarından birini aramanız en hızlı yol olacaktır. Bunun dışında bu sayfada yer alan e-posta formunu doldurarak ya da 444 39 49 numarasına WhatsApp mesajı göndererek randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi Nerede?

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi, Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesindedir ve hem bulunduğu ile hem de çevre illere hizmet vermektedir.

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi ve Konumu

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi’nin konumunu görüp yol tarifi almak istiyorsanız buraya tıklayarak Google Haritalar bağlantısına gidebilirsiniz.

Diyarbakır’da hizmet veren diğer tüm tüp bebek merkezlerinin konumunu ve bilgilerini görmek istiyorsanız Diyarbakır Tüp Bebek Merkezleri sayfamıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Tüp Bebek Merkezi Hizmetleri

 • Bekleme Salonu
 • Engelsizlik
 • Havalimanı Transferi
 • Konaklama
 • Tercümanlık

Video

3.75
Personel
5
Hız
3
Hizmet
3
Konum
4

Tüp Bebek Merkezi Yorumları

 1. Çalışanlarıyla , doktorlarıyla çok mükemmel ilgili bir ekip. Doktorumuz asla boş ümitler vaadetmiyor . Sağlıklı bir bilgilendirmeyle başlıyor . Herkesin güzel sonuçlar alması dileğiyle teşekkür ederim.emeğiniz için .

  5
 2. H.Ç. 31 Ekim 2023

  Tavsiye etmiyorum.olumsuz olmasına rağmen hala hoca ile görüşemedik belki kötü bir durum var ilaç vermesi gerekecek herşey parayı alana kadar ama personellerin hepsine teşekkür ederim ilgili alakalı işlerini yapan güler yüzlü kaliteli insanlar fakat zeki hocadan uzak durun

  2.5

Yorum Yaz

5 Average Ratting
E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mimar Sinan Cad. İnka Dört Apt. No:1 Yenişehir/Diyarbakır

Çalışma Saatleri

Kapalı
08:30 - 18:00
08:30 - 18:00
08:30 - 18:00
08:30 - 18:00
08:30 - 18:00
08:30 - 14:00
Kapalı
11 Haziran 2024 22:46

Sıkça Sorulan Sorular

Evet
Hayır

İletişime Geç