NovaArt Tüp Bebek Merkezi, Ankara’nın Çankaya ilçesinde kadın sağlığı, doğum ve tüp bebek tedavisi hizmeti veren özel bir tüp bebek kliniğidir.

NovaArt Tüp Bebek Merkezi Tedavileri

NovaArt Tüp Bebek Merkezi’nde gerçekleştirilen tedavilerden başlıcaları aşağıdaki şekildedir:

 • Aşılama: Aşılama, çiftlerin doğal yollarla gebe kalamaması durumunda kullanılan bir yardımcı üreme teknolojisidir. Sperm, önceden hazırlanarak kadının rahim boşluğuna yerleştirilir.
 • Azospermi ve TESE: Azospermi, erkeklerde sperm bulunmaması durumunu ifade eder. TESE, azospermi olan erkeklerden sperm elde etmek için kullanılan bir yöntemdir. Testiküler bölgeden sperm örneği alınarak döllenme işlemi gerçekleştirilir.
 • Blastokist Transferi: Tüp bebek tedavisinde kullanılan bir yöntem olan blastokist transferi, embriyoların rahme transfer edilmesini içerir. Bu yöntem, embriyoların blastokist aşamasında olmalarını ve daha iyi bir başarı şansı sunmalarını hedefler.
 • CGH (Comparative Genomic Hybridization): CGH, tüp bebek tedavisinde kullanılan bir genetik testtir. Embriyoların genetik yapısı incelenerek, sağlıklı embriyoların seçilmesine yardımcı olur.
 • Endometriyal Ko-Kültür: Tüp bebek tedavisinde kullanılan bir teknik olan endometriyal ko-kültür, embriyoların rahim içinde daha iyi bir şekilde gelişebilmesi için uygun bir ortam sağlar.
 • IMSI (Intracytoplasmic Morphologically Selected Sperm Injection): IMSI, tüp bebek tedavisinde kullanılan bir sperm seçme yöntemidir. En sağlıklı ve normal morfolojiye sahip spermler seçilerek döllenme işlemi gerçekleştirilir.
 • Infertilite & Tüp Bebek: İnfertilite, çiftlerin düzenli cinsel ilişkiye rağmen bir yıl boyunca gebe kalamaması durumunu ifade eder. Tüp bebek, infertilite tedavisinde en yaygın kullanılan yöntemlerden biridir.

NovaArt Tüp Bebek Merkezi Doktorları

NovaArt Tüp Bebek Merkezi doktorları mesleklerinde uzman kişilerdir. İşte tüp bebek doktorları listesi:

 • Prof. Dr. Mehmet ERDEM
 • Prof. Dr. Ahmet ERDEM
 • Op.Dr. Hatice ALTUNTAŞ

NovaArt Tüp Bebek Merkezi Fiyatları

NovaArt Tüp Bebek Merkezi’nde gerçekleştilen tedaviler her hastaya göre çeşitlenebildiği için, net bir fiyatı ancak tüp bebek merkezi ile görüşmeye gittiğinizde öğrenebilirsiniz.

NovaArt Tüp Bebek Merkezi Telefonu

NovaArt Tüp Bebek Merkezi’nin telefon numarası 0312 220 40 20’dir.

NovaArt Tüp Bebek Merkezi Randevu

NovaArt Tüp Bebek Merkezi’nden randevu almak için yukarıdaki telefon numarasını arayabilir ya da 0544 220 40 24 numaralı WhatsApp numarasından mesajlaşarak randevu oluşturabilirsiniz.

NovaArt Tüp Bebek Merkezi Nerede? Konumu ve Yol Tarifi

Ankara NovaArt Tüp Bebek Merkezi, Çankaya ilçesindedir. Nerede olduğunu haritada görmek ve yol tarifi almak isterseniz buraya tıklayarak Google Haritalar’daki konumuna ulaşabilirsiniz.

NovaArt’ın da aralarında bulunduğu diğer Ankara tüp bebek merkezlerini görmek için buraya tıklayınız.

Tüp Bebek Merkezi Hizmetleri

 • Bekleme Salonu
 • Otopark

Video

Yorum Yaz

5 Average Ratting
E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çukurambar Mah. 1425. Cad. No:26/B Çankaya/Ankara

Çalışma Saatleri

Kapalı
08:00 - 17:00
08:00 - 17:00
08:00 - 17:00
08:00 - 17:00
08:00 - 17:00
08:00 - 14:00
Kapalı
11 Haziran 2024 19:40

Sıkça Sorulan Sorular

Evet
Evet
Yok

İletişime Geç