Elite Hospital Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi, Kıbrıs’ın ilk tüp bebek merkezi olup, tek genetik laboratuvarına sahip, uluslararası ödül sahibi ve akademik kadrosu olarak doçentlik mertebesine ulaşmış kişilerden oluşan tek merkezdir. Aşağıda daha detaylı bilgileri bulabilirsiniz:

 • Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi, 1998 yılında Doç. Dr. Savaş Özyiğit öncülüğünde yardımla üreme ve infertilite merkezi olarak kurulmuş ve 2001 yılında tam donanımlı bir merkez olarak resmi açılışını yaparak faaliyete geçmiştir.
 • Merkez, Kıbrıs’ın ilk tüp bebek merkezi unvanına sahiptir ve çocuk sahibi olmak isteyen ailelerin dünyanın birçok ülkesinden tedavi için başvurduğu bir merkezdir.
 • Doç. Dr. Savaş Özyiğit, uzman hekim kadrosuyla yıllara dayanan bilgi ve birikimlerini en son teknik donanım ve ekipmanlarla birleştirerek hastalara güvenli bir ortamda tedavi olma imkanı sunmayı hedeflemektedir.
 • Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi, Kıbrıs’ta ve tüm Türk devletlerinde ilklerin öncüsü olarak bilinmektedir. İlk donasyon nakli uygulaması, genetik laboratuvara sahip ilk tüp bebek merkezi, Microsort bebek cinsiyet seçimi yöntemi ile cinsiyet belirlemesi yapan ilk merkez ve ISO sertifikalı ilk merkez olarak hizmet vermektedir.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi, hizmetlerini yeni adresi olan Elite Hospital‘da vermeye başlamıştır. Merkez, tüp bebek tedavilerinin yanı sıra plastik cerrahi, kadın-doğum, iç hastalıkları, beslenme ve diyetetik, menopoz, medikal görüntüleme ve diğer alanlardan da hizmet sunmaktadır.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Tedavileri

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezinde Sunulan Tedaviler:

 1. Kök Hücre ile Azospermi Tedavisi
 2. PRP Kök Hücre ile Menopozdan Sonra Hamilelik
 3. Aşılama Tedavisi (IUI)
 4. Cerrahi Yöntemlerle Sperm Aranması
 5. Cinsiyet Seçimi
 6. Embriyo Donasyonu
 7. Yumurta Donasyonu
 8. Sperm Donasyonu
 9. Tüp Bebek ve Mikroenjeksiyon
 10. Tüp Bebek Tedavisinde Genetik Tanı

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi’nde görevli tüp bebek doktorları şunlardır:

 • Doç. Dr. Savaş Özyiğit
 • Yrd. Doç. Dr. Ahmet Özyiğit

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Fiyatları

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi fiyatları 2.500-3.500 € (Euro) arasında değişmektedir. Fiyatlar her hastanın tedavi yöntemine göre farklılıklar içerdiği için fiyatlarda da değişimler olabilmektedir.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Telefon

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi’nin telefon numarası 0392 444 3548‘dir.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Randevu

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi’nden randevu alabilmek için yukarıdaki telefon numarasını arayabilir, sayfa içerisindeki e-posta formunu doldurabilir ya da 0542 869 80 00 numaralı WhatsApp hattına mesaj gönderebilirsiniz.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Nerede? Konumu ve Yol Tarifi

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi, KKTC’nin Lefkoşa şehrinde hizmet vermektedir. Haritadan konumuna bakmak ve yol tarifi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde hizmet veren diğer tüm tüp bebek merkezlerini görüntülemek için buraya tıklayınız.

Tüp Bebek Merkezi Hizmetleri

 • Bekleme Salonu
 • Engelsizlik
 • Kafeterya
 • Otopark

Video

Yorum Yaz

5 Average Ratting
E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şehit Erdoğan Yıldız Sok. No:5, Kızılay Lefkoşa/KKTC

Çalışma Saatleri

Kapalı
08:00 - 17:30
08:00 - 17:30
08:00 - 17:30
08:00 - 17:30
08:00 - 17:30
08:00 - 14:00
Kapalı
11 Haziran 2024 22:47

Sıkça Sorulan Sorular

Evet
Evet
Hayır
25 km

İletişime Geç