Ferti-Jin Tüp Bebek Merkezi çeyrek asırı aşkın bir süredir deneyimli kadrosu, başarılı hekimleri, son teknolojiyle donatılmış laboratuvarları ile çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere tedaviler uygulayan bir tüp bebek merkezidir. Etiler’deki tüp bebek merkezi bünyesinde ameliyathane, tüp bebek ünitesi ve androloji laboratuvarında kısırlık ve tüp bebek tedavilerinin yanı sıra tüm biyokimya, mikrobiyoloji ve endokrinoloji tetkikler de yapılmaktadır. Yüksek başarı oranı ile on binlerce ailenin hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyorlar.

Ferti-Jin Tüp Bebek Merkezi Tedavileri

FertiJin Tüp Bebek Merkezi tedavileri çiftlerin çocuk sahibi olmasına yönelik geliştirilen yöntemler olup, her hastaya farklı tedaviler uygulanabilmektedir. Klinikteki bazı tedavileri şu şekilde özetleyebiliriz:

 • Kısırlık (Infertilite): Kısırlık, çiftlerin bir yıl boyunca düzenli olarak korunmasız cinsel ilişkiye rağmen hamile kalamaması durumudur. Kısırlık birçok farklı faktörden kaynaklanabilir, kadın ve erkek arasında eşit olarak dağılabilir. Kısırlık tedavi seçenekleri, tıbbi durumun nedenine bağlı olarak değişir ve tüp bebek (IVF)intrauterin inseminasyon (IUI), hormon tedavisi ve cerrahi gibi yöntemleri içerebilir.
 • Menopoz: Menopoz, bir kadının doğal olarak üreme yeteneğini kaybettiği ve adet döngüsünün sona erdiği bir dönemdir. Genellikle 45 ila 55 yaşları arasında ortaya çıkar. Menopoz dönemi, hormonal değişikliklerle birlikte çeşitli belirtilerle ilişkilendirilebilir, örneğin düzensiz adet döngüsü, sıcak basmaları, gece terlemeleri, uyku sorunları, ruh hali değişiklikleri ve vajinal kuruluk gibi belirtiler görülebilir.
 • Gebelik ve Doğum: Gebelik, bir kadının rahmindeki bir embriyonun veya fetüsün geliştiği dönemdir. Gebelik, döllenmeyle başlar ve genellikle 40 hafta sürer. Gebelik süreci, embriyonun rahme yerleşmesi, organların oluşumu, bebeğin büyümesi ve sonunda doğumla sonlanır. Doğum, bebeğin anne karnından dışarı çıktığı süreçtir.
 • Doğum Kontrol: Doğum kontrolü, istenmeyen gebelikleri önlemek için kullanılan yöntemleri ifade eder. Doğum kontrol yöntemleri birçok farklı şekilde uygulanabilir, örneğin hormonal yöntemler (haplar, aylık iğneler, implantlar), bariyer yöntemler (prezervatif, diyafram), spiral, sterilizasyon ve ritim yöntemi gibi doğal yöntemler bulunmaktadır.
 • Jinekoloji: Jinekoloji, kadın üreme organlarının sağlığı ve hastalıklarıyla ilgilenen tıbbi bir uzmanlık dalıdır. Jinekologlar, kadınların jinekolojik muayenelerini yapar, hastalıkları teşhis eder, tedavi planları oluşturur ve kontraseptif danışmanlık gibi jinekolojik sağlık hizmetleri sunar.
 • Aşılama: Aşılama, sperm örneği ile yumurta hücresini laboratuvar ortamında döllendirerek embriyo oluşturmayı ve ardından bu embriyoyu kadının rahmine yerleştirmeyi içeren bir üreme yardımcı teknolojisidir. Aşılama, kısırlık tedavisi için bir seçenek olabilir ve sperm kalitesi veya rahim içi faktörler gibi belirli durumlar için önerilebilir.
 • Ovulasyon: Ovulasyon, bir kadının her ay yumurta hücresinin olgunlaşıp yumurtalıktan salındığı süreçtir. Ovulasyon, genellikle adet döngüsünün ortasında gerçekleşir ve gebelik için en uygun zamandır. Ovulasyon takibi, doğal yolla hamile kalmayı planlayan çiftler için faydalı olabilir.
 • ICSI (İntracytoplasmic Sperm Injection): ICSI, bir tüp bebek tedavisi yöntemidir ve tek bir sperm hücresinin bir yumurta hücresine doğrudan enjekte edildiği bir işlemi ifade eder. ICSI, sperm sayısı veya hareketliliği düşük olan erkeklerde kullanılan bir seçenektir.
 • IMSI (İntracytoplasmic Morphologically Selected Sperm Injection): IMSI, ICSI yöntemine benzer, ancak sperm hücrelerinin daha yüksek büyütme gücüyle incelendiği bir işlemi ifade eder. IMSI, sperm morfolojisini daha ayrıntılı olarak değerlendirmek için kullanılır.
 • Micro TESE (Mikroskobik Testiküler Sperm Ekstraksiyonu): Micro TESE, erkeklerde sperm üretiminde sorun yaşayanlarda kullanılan bir cerrahi prosedürdür. Bu yöntemde, testis dokusu mikroskop altında incelenerek sperm hücrelerinin alınması sağlanır.
 • Histeroskopi: Histeroskopi, rahim içini incelemek ve tedavi etmek için kullanılan bir cerrahi prosedürdür. Bu işlemde, esnek bir tüp veya histeroskop adı verilen bir cihaz kullanılarak rahim içine girilir.
 • PGD (Preimplantasyon Genetik Tanı): PGD, tüp bebek tedavisi sırasında embriyo gelişmeden önce genetik olarak taranmasını ifade eder. Bu yöntem, genetik hastalıkların tespit edilmesi veya cinsiyet seçimi gibi belirli amaçlar için kullanılabilir.
 • İntravenöz: İntravenöz, damar içine bir sıvı veya ilacın enjekte edilmesini ifade eder. Bu yöntem, hızlı ve etkili bir şekilde ilaç veya sıvıların vücuda verilmesini sağlar.

FertiJin Tüp Bebek Merkezi Doktorları

FertiJin Tüp Bebek Merkezi doktorları, kadın sağlığı, kısırlık ve tüp bebek uygulamalarında kullandıkları tedavi yöntemleri ile başarılı sonuçlar elde etmektedirler. İsterseniz klinikte görevli doktorlara bir göz atalım:

 • Op. Dr. Seval Taşdemir
 • Op. Dr. Betül Kalay
 • Prof. Dr. Ege Can Şerefoğlu

FertiJin Tüp Bebek Merkezi Fiyatları

FertiJin Tüp Bebek Merkezi fiyatları, her hastaya uygulanan tedavi yöntemine göre farklılıklar göstermektedir. Çok farklı tedavi yöntemleri vardır. Fakat genel olarak 1.200$ ile 2.000$ TL karşılığında bir ücret ile karşılaşabilirsiniz. Elbette kesinleşmiş fiyat için mutlaka klinik ile randevulaşarak ön görüşmeye gitmeniz ve burada detaylı olarak bilgilendirilmeniz gereklidir.

FertiJin Tüp Bebek Merkezi Telefonu

FertiJin Tüp Bebek Merkezi’nin telefon numarası 0212 287 5775‘tir. Bu numarayı arayarak randevu alabilirsiniz.

FertiJin Tüp Bebek Merkezi Randevu

FertiJin Tüp Bebek Merkezi’nden randevu almak isterseniz yukarıda verdiğimiz sabit telefon numarasını arayabilir ya da 0542 386 52 34 numaralı WhatsApp numarasına yazılı mesaj bırakabilirsiniz.

FertiJin Tüp Bebek Merkezi Nerede? Yol Tarifi

FertiJin Tüp Bebek Merkezi, İstanbul, Beşiktaş, Etiler’dedir. Etiler Metro İstasyonu’na 7-10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca Akmerkez AVM’ye de oldukça yakındır. Yol tarifi almak isterseniz buraya tıklayınız.

FertiJin’in de aralarında bulunduğu diğer İstanbul tüp bebek merkezlerini görmek için buraya tıklayınız.

Tüp Bebek Merkezi Hizmetleri

 • Bekleme Salonu
 • Havalimanı Transferi
 • Konaklama
 • Otopark
 • Tercümanlık

Video

Yorum Yaz

5 Average Ratting
E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Nisbetiye Cad. Bebek Yokuşu Sok. No: 6 Etiler, Beşiktaş/İstanbul

Çalışma Saatleri

Kapalı
09:00 - 17:30
09:00 - 17:30
09:00 - 17:30
09:00 - 17:30
09:00 - 17:30
09:00 - 17:30
Kapalı
3 Nisan 2024 02:41

Sıkça Sorulan Sorular

500 m
300 m
Evet
Evet

İletişime Geç