Umay Tüp Bebek Merkezi, tüp bebek ve tedavi alanlarında uzmanlaşmış bir kuruluş olarak, hastalar ve yakınlarına en yüksek düzeyde memnuniyet sunmayı amaçlayarak Gaziantep Şehitkamil’de hizmet sunmaktadır ve SGK ile anlaşması mevcuttur.

Merkez, toplumun farklı kesimlerinden gelen hastalara, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak, etik değerlerden ödün vermeden, yasal düzenlemelere uygun bir şekilde, ekonomik koşullarda ve en yeni teknolojik imkanlarla, insana layık üstün bir değer sunmaktadır. Bu misyonu, değerli profesyonel sağlık çalışanları ile birlikte sürekli gelişen bir bakış açısıyla gerçekleştirmektedir ve bu sayede üstün kalitede, kapsamlı bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Umay Tüp Bebek Merkezi Tedavileri

Umay Tüp Bebek Merkezi’nde uygulanan teknikler çiftlerin bebek sahibi olmasına yönelik çalışmalardır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Tüp Bebek (IVF)
 • Mikro Çip
 • Mikro TESE
 • Aşılama (IUI)
 • Mikroenjeksiyon (ICSI)
 • Genetik Tarama (PGT)
 • İlişki Planlama ve Yumurtlama Takibi
 • Embriyo Dondurma

Umay Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Umay Tüp Bebek Merkezi’nin doktorları aşağıdaki isimlerden oluşmaktadır:

 • Prof. Dr. Hakan Kıran
 • Op. Dr. Ali Tahtacı
 • Op. Dr. Ahmet Çupurbaş
 • Op. Dr. Kazım Bilecen

Umay Tüp Bebek Merkezi Fiyatları

Umay Tüp Bebek Merkezi’nde tedavi fiyatları, hastanın kişisel durumu ve uygulanan tedavi yöntemine göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak, tedavi maliyetleri 1.200$ ile 2.000$ arasında olabilir. Ancak, kesin bir fiyat almak için öncelikle merkezle iletişime geçmeniz ve bir ön görüşme yapmanız gerekmektedir. Bu ön görüşmede, tedavi seçenekleri, süreç, maliyetler ve diğer ayrıntılar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Klinik, size özel bir tedavi planı ve maliyet tahmini sunacaktır. Tedavi maliyetleri, kliniğin teknolojik altyapısı, deneyimli doktorların hizmetleri, laboratuvar testleri ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Umay Tüp Bebek Merkezi Telefonu

Umay Tüp Bebek Merkezi’nin telefon numarası 0342 325 70 70‘tir. Telefon numarası vasıtasıyla randevu alabilirsiniz.

Umay Tüp Bebek Merkezi Randevu

Umay Tüp Bebek Merkezi’nden randevu almak isterseniz telefon numarasını arayabilirsiniz. Bunun dışında diğer randevu alma yöntemlerinden diğeri bu sayfa içerisinde yer alan e-posta formunu doldurarak göndermektir. Son olarak 0537 950 96 26 numaralı WhatsApp hattına mesaj göndererek randavu talebinde bulunabilirsiniz.

Umay Tüp Bebek Merkezi Nerede? Konumu ve Yol Tarifi

Gaziantep Umay Tüp Bebek Merkezi, Şehitkamil ilçesindedir. Nerede olduğunu görmek ve yol tarifi almak isterseniz buraya tıklayarak Google Haritalar’daki konumuna ulaşabilirsiniz.

Umay’ın da aralarında bulunduğu diğer Gaziantep tüp bebek merkezlerini görmek için buraya tıklayınız.

Tüp Bebek Merkezi Hizmetleri

 • Bekleme Salonu
 • Havalimanı Transferi
 • Konaklama
 • Otopark
 • Şehir Turu
 • Tercümanlık
5
Personel
5
Hız
5
Hizmet
5
Konum
5

Tüp Bebek Merkezi Yorumları

 1. Canan 2 Nisan 2024

  9 yıllık evliyim çocuk sahibi olabilmek için gittiğim bu hastanede doktor tarafından genetik tarama testi (wes) önerildi.bu testin öncesinde 1000 liralık bir kan testi bana yapılacak daha sonra kocamdan kan alınıp (wes) test için Ankara’ya gönderilecekti.bizimle ilgilenen hemşire testleri karıştırdı yanlış anladığını söyleyip onu uyarmama rağmen doğru olduğunu söyledi.Testin 1 ay sonra çıkacağını söylediler 3 ay sonra çıkti Ankara’dan fatura gelince anlamışlar yanlış yaptıklarını çünkü bu testin fiyatı 1080 dolar dı daha sonra yanlış yaptırdıkları test için bizden ücretini ödememizi istediler kabul etmedik daha ilk adımdan yanlış yapılan bu merkeze güvenimizin kalmadığını söyleyince çıkan test sonucunu bile bize vermek istemediler 4 ayımıza mâl oldular üstelik bu testi eşime yaptırmak istedigimiz Ankara’daki aynı genetik merkezle biz iletişime geçtik bu testin ücreti 608 dolar mış 472 dolar boşuna ekstra fark koymuşlar gönderilen kanın kargo ücreti bile yoktu bu sürecin ne kadar zorlu ve maliyetli olduğunu herkes biliyor insanların umutlarıyla oynuyorlar kimseye tavsiye edip önermiyorum.

  5
  • Tüp bebek süreci çok yıpratıcı ve can sıkıcı olabiliyor. Üstelik bütün merkezler birbirinden farklı işleyişlere sahip. Bu da ne yazık ki çiftler için süreci daha da dayanılmaz hale getirebiliyor. Yaşadığınız kötü deneyimden dolayı üzgünüz, Bizim de yaşadığımız kötü deneyimler oldu ve sizi çok iyi anlayabiliyoruz. Umarız bu kötü deneyim sizin için ilk ve son olur ve başka bir merkezde hayalinize kavuşursunuz.

Yorum Yaz

5 Average Ratting
E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mücahitler Mah. Ömer Ersoy Cad. No: 20/B Şehitkamil/Gaziantep

Çalışma Saatleri

Açık
08:00 - 18:00
08:00 - 18:00
08:00 - 18:00
08:00 - 18:00
08:00 - 18:00
08:00 - 18:00
Kapalı
13 Mayıs 2024 17:24

Sıkça Sorulan Sorular

850 m
800 m
Evet

İletişime Geç